Z muzyką idziemy przez całe życie, dlatego zrozumiałe że towarzyszy także w ważnych dla nas wydarzeniach, a jednym z nich jest wesele.

Współczesne nie ma narzuconych norm i wymagań co do stylu obrzędów, muzyki i zabaw. Ślub i wesele może mieć dowolny charakter a jedyne co może ograniczać to wyobraźnia i preferencje pary młodej oraz gości. Ten wyjątkowy dzień szczególnie oczekiwany jest przez panny które mają o nim różne wyobrażenie. Jedne pragną być księżniczkami, inne wolą na ludowo albo vintage. Dobry dj potrafi skomponować playlistę do charakteru przyjęcia, a w czasie jego trwania wczuć się w atmosferę i serwować takie utwory aby gościom nie chciało się schodzić z parkietu.

Ślub jak z bajki jest realny?

Czemu nie? Dziś nic nie stoi na przeszkodzie żeby urządzić iście królewskie wesele. Zarówno dekoracje sali, menu, stroje młodych jak i muzyka mogą stworzyć imponującą baśń. Wiele utworów o miłości pochodzi z pięknych baśni więc skomponowanie odpowiedniego repertuaru nie będzie trudne. Wybór piosenek mogą zasugerować młodzi, a po stronie dj należy umiejętne połączenie wielu gatunków które pozwolą na doskonałą zabawę wszystkim gościom. Zorganizowanie takiego przyjęcia jest nie lada wyzwaniem, dlatego warto zatrudnić konsultanta ślubnego, który uczyni ten dzień naprawdę wyjątkowym.

Czy disco polo to dobry wybór?

Disko polo ma tyle samo zwolenników jak i przeciwników, dlatego wybierając ten kierunek upewnijcie się że będzie on wszystkim odpowiadał. Przeciwnie do bajecznych piosenek o miłości, posiada specyficzny klimat który z pewnością nie będzie pasował do eleganckiego przyjęcia, chyba że będzie to zabawa fanów tego gatunku. Jeśli sami lubicie tą muzykę, poproście dj aby skomponował playlistę z wymieszanych gatunków. W końcu to Wasze święto. Doskonałym rozwiązaniem będzie wybór pierwszego tańca z disco polo.

Wiejska biesiada?

Domy weselne szczególnie latem posiadają w ofercie wesele w iście wiejskim stylu. Przy dużej liczbie gości i szerokich rozpiętościach wiekowych to jedno z bezpieczniejszych i sprawdzonych rozwiązań. Szczególnie jest warte rozważenia, że muzyka biesiadna jest dobrze przyjmowana przez miłośników wielu gatunków, a także doskonale łączy się nimi. Można jej nie lubić, jednak porywa do tańca a o to przecież na weselach chodzi.

Co na kameralne przyjęcie?

Wydawało by się że im mniej osób tym prościej dobrać muzykę i rzeczywiście tak jest o ile wszyscy posiadają takie same upodobania. W przeciwnym razie można pokusić się o stworzenie repertuaru z kilku gatunków, a w dalszej części imprezy zdać się na życzenia gości.

Podsumowanie

Podsumowywując najlepiej skontaktować się z wcześniej znalezionym lub polecanym dj który „wpadł nam w oko”, przedstawić swoje pomysły wizję i porozmawiać o tym a dopiero na tej podstawie zdecydować się z kim chcemy współpracować (z kim dogadujemy się najlepiej) dzięki czemu wesele będzie udane…

Zapraszam do kontaktu: Dj na wesele imprezator

Share This