Nowoczesne rozwiązania, bogata oferta organizatorów weselnych oraz konferansjerzy z doświadczeniem potrafią zorganizować każde, nawet najbardziej wymyślne wesele. Bez względu jednak na styl i wielkość przyjęcia warto zadbać o ciekawe atrakcje dla gości. Udana zabawa to nie tylko sam poczęstunek i taniec.

Czemu służą zabawy weselne?

Ślub łączy dwie osoby ale również rodziny które często są dla siebie zupełnie obce. Czasami nawet mieszkanie po sąsiedzku nie prowokuje do spotkań. Bywa że latami mijamy się z ludźmi których los za pośrednictwem młodych łączy nasze drogi. Przychodzi moment że trzeba się poznać, porozmawiać a może i nawet polubić bowiem dom nowożeńców będzie otwarty równie dla nas jak i dla innych.

Nic nie integruje ludzi lepiej niż zabawa. Wspólna rozrywka jest najlepszym motorem do zawarcia znajomości.

Jakie wybrać atrakcje aby wszystkim się spodobały?

Czy możliwe jest zorganizowanie zabaw w taki sposób aby wszyscy goście byli zadowoleni? Na pewno nie jest to proste, ale warto spróbować. Na szczęście o formy gier nie muszą martwić się młodzi którzy czas przed ślubem i tak mają szczególnie zajęty. Dobry dj po wywiadzie z parą sam dobierze rozrywkę, a kryterium które musi wziąć pod uwagę jest wiele. Od ilości osób zaroszonych, poprzez wiek, upodobania aż po styl wesela.

Topowe zabawy na wesele

Wraz z upływającym czasem zmienia się moda w preferowanej rozrywce. Obecnie oprócz punktów niemal obowiązkowych jak oczepiny na topie są gry integrujące wszystkich gości, takie jak „limbo” oraz „familiadka”. Nie brakuje także zabaw zespołowych, na przykład „jaka to melodia” czy „wycieczka z rodziną do zoo”.


Potrzebujesz dj wodzireja na wesele który doradzi oraz poprowadzi gości do tańca i zabawy? Skontaktuj ze mną!

Dj na wesele w PoznaniuDj na wesele w BydgoszczyDj na wesele w Pile

Share This