Dekoracja światłem sali weselnej

Dekoracja światłem

Projektanci wnętrz, dekoratorzy a nawet pasjonaci wnętrzarstwa wiedzą jak ogromną role odgrywa światło w pomieszczeniach. Potrafi zmienić nastrój, ukryć lub wydobyć walory ścian, podkreślając strukturę i barwy. To samo dotyczy dekorowania światłem. Czy wiecie że przygotowanie sali na przyjęcie nie musi ograniczać się do kwiatów, tkanin i gadżetów?

Jakie mogą być dekoracje światłem?

Zabiegiem stosowanym od lat, jest oświetlenie zmieniające się z muzyką i dopasowujące klimat do potrzeby chwili. Stosunkowo współczesnym pomysłem są podświetlane dekoracje zarówno okienne jak i na stołach. Po barwne aranżacje sięga się nie tylko na potrzeby wesela. Nawet nocą można zasymulować zachód słońca za oknami. Nowoczesny sprzęt pozwala stworzyć niesamowite efekty. Od barwnych reflektorów po „żywe obrazy”. Chcecie mieć wesele w chmurach, albo przyjęcie urodzinowe wśród motyli? Tak, to jest możliwe dzięki odpowiednim urządzeniom i świetnym specjalistom.

Malowanie światłem sali weselnej

Komu zlecić dekorowanie światłem?

Rezerwując miejsce na imprezę lub event, dekoracja sali najczęściej jest w cenie wynajmu. Przeważnie są to standardowe ozdoby i tkaniny adekwatne do sytuacji. O wszystkie dodatkowe usługi trzeba zadbać samemu. Oczywiście możliwe jest że wynajmowany lokal posiada nowoczesny sprzęt do dekoracji światłem, ale trzeba o to zapytać.

Najczęściej jednak specjalistyczne światła i umiejętności posiadają zespoły i DJ. Wybierając muzykę na wesele lub zabawę z pewnością dowiecie się że oprócz sprzętu nagłaśniającego oferują niesamowite efekty świetlne. Dzięki temu zaoszczędzicie czas i pieniądze, a zyskacie pewność że oprawa muzyczna i dekoracje światłem będą spójne co jest szczególnie ważne podczas przyjęcia marzeń.

Similar Posts