Dj Jacek

DJ, muzyk, wokalista, wodzirej. Muzyka na każdą okazję. Mój główny atut to umiejętność połączenia pracy profesjonalnego didżeja i muzyka dlatego że potrafię także grać i śpiewać. Dlatego właśnie zadowoleni są goście w każdym wieku. Oczywiście wychodzę do gości z za konsolety kiedy gram, śpiewam lub prowadzę zabawy.

Jeśli jest taka potrzeba, gram między innymi na pożegnaniu u Pani Młodej, marsze, biesiadę, zagram tango lub walca dla babci czy dziadka. To wszystko dzięki umiejętności grania na żywo między innymi na akordeonie (co urzeka nie tylko starsze pokolenie) Wszystko zależy od tego jak potoczy się impreza i jakie są ustalenia z organizatorami. Praca za konsoletą sprawia mi najwięcej satysfakcji, bardzo lubię także wspólne śpiewanie z gośćmi przy akompaniamencie akordeonu co tworzy niezapomniany klimat na każdej imprezie.

Prowadzę wesela, imprezy jako śpiewający i grający DJ- Wodzirej już ponad 15 lat. Jestem też znany z współpracy z wieloma zespołami, DJ-ami i lokalami jako wszechstronny muzyk na każdą okazję. Gram utwory instrumentalne na żywo na akordeonie, z którym wychodzę do gości. Posiadam wykształcenie muzyczne, a instrumenty na których gram to akordeon, gitara oraz keyboard. Mam bardzo szeroki repertuar instrumentalny oraz wokalny, od muzyki biesiadnej poprzez hity z lat 60′ 70′ i 80′ aż po najnowsze muzyczne bestsellery grane w popularnych klubach i stacjach radiowych. Gram, śpiewam i odtwarzam także muzykę disco polo oraz dance. Dzięki połączeniu muzyki granej na żywym instrumencie, macie Państwo pewność że na Waszej imprezie będzie się bawić starsze, młodsze i najmłodsze pokolenie gości. Dbam o to, żeby każda impreza była wyjątkowa i na najwyższym poziomie. Każdą uroczystość planujemy indywidualnie. Omówimy na spotkaniu cały scenariusz i repertuar. Ustalamy szczegóły konkursów, zabaw i dedykacji.

0 % alkoholu w trakcie pracy i krótkie przerwy przeznaczone wyłącznie na odpoczynek dla gości, posiłki oraz inne zaplanowane atrakcje.

Korzystając z moich usług zyskują Państwo połączenie tradycyjnych klimatów weselnych, które zadowolą nieco starsze pokolenia z najpopularniejszą obecnie muzyką taneczną.

Do Państwa dyspozycji:

– pożegnanie Pani Młodej z domu przy utworze Serdeczna Matko oraz marsze weselne na akordeonie (opcjonalnie),
– przywitanie gości weselnych marszem na akordeonie i prowadzenie imprezy od początku aż do jej zakończenia,
– biesiada z akordeonem przy stołach i wspólne śpiewanie z gośćmi (najpopularniejsze utwory biesiadne), – muzyka i wokal z gitarą, akordeonem, keyboardem,
– zabawa przy ulubionych gatunkach muzycznym (utwory grane, śpiewane oraz odtwarzane z oryginału),
– organizacja i prowadzenie oczepin oraz zabaw weselnych,
– karaoke (opcjonalnie) ,
– profesjonalny sprzęt muzyczny, oświetlenie sceniczne, gadżety dla urozmaicenia zabaw.

Jacek IMPREZATOR

DJ, muzyk, wokalista, wodzirej z 15 letnim doświadczeniem

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

2 + 9 =

Share This