Pierwszy taniec na weselu

Pierwszy taniec

Dla każdej pary młodej ślub jest niewątpliwie ważnym wydarzeniem. Jednocześnie podczas wesela jest kilka szczególnie ważnych chwil kiedy nowożeńcy pragną wypaść idealnie. Należy do nich pierwszy taniec, który inauguruje zabawę. Wówczas wzrok gości skupia się na młodych małżonkach co może powodować dodatkowy stres. Czy jest sposób by go przygotować tak, aby zachwycił i na długo zapadł w pamięci?

Co mogą zrobić państwo młodzi?

Jeśli umiecie tańczyć, choreografia i wybór kroków nie będzie kłopotem. Niestety, większość ludzi nie posiada aż takich umiejętności, dlatego po pierwsze powinniście skierować się do szkoły tańca. W większych miastach takie kursy odbywają się cyklicznie, w małych zapewne będą to lekcje indywidualne. Koszt zależny jest zarówno od miejscowości jak i stopnia zaawansowania kursantów, dlatego zawsze warto ponegocjować cenę. Doświadczony instruktor będzie umiał dobrać taniec do umiejętności, jednak czas odgrywa tutaj ważną rolę. Nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę.

Przygotowanie sali

Co jeśli jednak nie uda się opanować kroków? Czy trzeba będzie zrezygnować z tej pięknej tradycji rozpoczęcia zabawy weselnej? W żadnym wypadku. Tutaj z pomocą może przyjść administrator sali, firma eventowa a nawet DJ. Jednym z najpopularniejszych i najprostszych „zabiegów” aby ukryć brak umiejętności jest ciężki dym. Specjalna wytwornica na suchy lód tworzy snującą się na podłodze mgłę która daje wrażenie tańcu w chmurach. Widok pary tańczącej we mgle jest na tyle olśniewający że także doskonale przygotowani tancerze decydują się na niego.

Similar Posts