Pomysły na wieczór kawalerski

Pomysły na wieczór kawalerski

Z założenia wieczór kawalerski to ostatni „wyskok” przyszłego pana młodego. W odróżnieniu od wieczoru panieńskiego organizowany jest bardziej na pożegnanie stanu wolnego niż przygotowanie do ślubu. Ponieważ charakter spotkania jest zupełnie inny to i rozrywki należą do odmiennych. Mężczyźni tego wieczoru umawiają się wyłącznie na zabawę, aczkolwiek impreza często zaczyna się dużo wcześniej i nie ogranicza tylko do siedzenia w barze. Wbrew pozorom możliwości jest bardzo wiele a ich wybór zależy od przeznaczonej kwoty i upodobań uczestników.

Jak zorganizować niezapomnianą atrakcję?

Ostatnie męskie spotkanie powinno utkwić na długo w pamięci imprezowiczów, a tym bardziej przyszłego pana młodego. Współcześnie coraz więcej firm zajmuje się tego typu eventami. Ich rola nie polega tylko na rezerwacji stolika w klubie, a wręcz przeciwnie, kompleksowo dobierają i planują atrakcje, włącznie z transportem. Jednak wieczór kawalerski może być udany za sprawą dobrej organizacji przez przyjaciela, drużbę czy braci.

Co na wieczór kawalerski?

Miłośnikom męskich rozrywek i adrenaliny śmiało można polecić paintball, strzelnicę albo wyścigi quadami na ekstremalnym torze. Równie ciekawe spotkanie może być na ściance wspinaczkowej lub w kręgielni. Dysponując większymi finansami możliwa jest wycieczka survivalowa z noclegiem. Wcześniejsze ustalenie terminu pozwoli na dopasowanie godzin wszystkim imprezowiczom. Jeśli ma to być niespodzianka dla głównego bohatera pamiętajcie o uwzględnieniu terminu który będzie jemu pasował. Aby nie było rozczarowań, w sprawę dobrze jest wtajemniczyć narzeczoną lub przełożonych kawalera.

Similar Posts