Marek Szumlicz Imprezator czyli dj, wodzirej, konferansjer

O mnie – Marek Szumlicz Imprezator

Jako doświadczony DJ doskonale zdaje sobie sprawę jak ważną częścią każdej imprezy jest dobrze dobrana muzyka i prowadzenie imprezy, wesela czy zabawy z wyczuciem.

Niezależnie czy tą imprezą jest Twoje wesele, impreza firmowa, festiwal, wydarzenie sportowe, czy też innego rodzaju event, dla mnie jako DJ liczy się zawsze dobra zabawa Twoich gości.

Poprowadziłem już z sukcesem i zadowoleniem gości ponad 600 wesel o czym świadczą liczne pozytywne opinie i komentarze zadowolonych Par Młodych.

Posiadam 20 letnie doświadczenie grając jako dj, wodzirej na weselach, studniówkach, eventach firmowych oraz prowadząc jako konferansjer i prezenter muzyczny ogólnopolskie wydarzenia sportowe i festiwale muzyczne w całej Polsce. Dzięki temu potrafię doskonale zaspokoić muzyczne gusta nawet najbardziej zróżnicowanego towarzystwa i poprowadzić wydarzenie tak, żeby wszyscy dobrze się bawili, czyli z wyczuciem i humorem zachęcając do zabawy nawet najbardziej odpornych.

Dj wodzirej na wesele w PileDj na wesele Poznań

Współpracowałem z wieloma gwiazdami sceny muzycznej, radia, telewizji i sportu realizując duże przedsięwzięcia, m. in.

 

  • W Roku 2005 współpracowałem z Browarem Żywiec pełniąc funkcję prezentera muzycznego i konferansjera imprez plenerowych „Żywiec Na śniegu” oraz „Przystań Żywiec”.

Konferansjer, prezenter muzyczny na imprezach plenerowych Imprezator jako konferansjer z zespołem Góralskim w Wiśle na imprezie plenerowej Żywca

  • Również w 2005 roku jako konferansjer sportowy prowadziłem dużą imprezę jaką był Puchar Polski STRONG MAN 2005, bardzo popularnej w tamtym czasie dyscypliny sportu. Podchodząc do zadania profesjonalnie bardzo dobrze poznałem zawodników, ich dokonania oraz wyniki, zachowując dystans i obiektywizm podczas relacjonowania zawodów, nie faworyzując nikogo.

Imprezator jako dj i prezenter muzyczny w Poznaniu prowadzi imprezę sportową Puchar Polski StrongManImprezator jako współprowadzący imprezę sportową Puchar Polski StrongMan Poznań

  • W 2006 roku brałem udział jako prezenter dyskotekowy brałem udział w projekcie artystycznym Roberta Janowskiego znanego z programu „Jaka to melodia”.

Imprezator jako Prezenter Dyskotekowy w projekcie artystycznymDj konferansjer imprezator z Janowskim

  • Przez lata miałem okazję współpracować z wieloma gwiazdami estrady, sportu podczas wielu eventów.

Dj Imprezator konferansjer z komikiem Grzegorzem HalamaDj Imprezator z wokalistą z zespołu Kombi w BydgoszczyDj Imprezator i Hirek Wrona w studiu radiowymDj Imprezator i trener polskich skoczków Apoloniusz Tajner na imprezie sportowej

Dlaczego wybrać DJ’a Imprezatora?

 • Rzetelną umowę na usługę muzyczną dj na imprezę, wesele.
 • Wystawiam Faktury VAT!
 • Prowadzę w całości imprezy jako dj wodzirej i konferansjer zachęcając nawet najbardziej opornych do zabawy.
 • Zapewniam oświetlenie, bardzo dobry odbiór muzyki dzięki wysokiej jakości sprzętowi DJ oraz nagłośnieniu.
 • Granie muzyki z legalnych nośników.
 • Bezproblemową regulację spraw związanych z ZAIKS.
 • Zadowolenie i satysfakcje uczestników Twojej imprezy.
Dj imprezator na wesele, imprezę, studniówkę w Poznaniu, Pile, Bydgoszczy
Dla mnie jako DJ, liczy się udana zabawa gości – a dla Ciebie?

Co musisz teraz zrobić?

Zadzwoń lub napisz wiadomość i sprawdź dostępność terminu.
Ustal szczegóły usługi i podpisz umowę.

Myśl o innych przygotowaniach do imprezy,
o muzykę i DJ nie musisz się już martwić!

Zapraszam Serdecznie
Marek Szumlicz – IMPREZATOR
DJ Poznań, Piła, Bydgoszcz, Kołobrzeg, Koszalin

Share This