Sprzęt Dj

Sprzęt, na którym wykonuje usługi jako DJ na imprezę, wesele, czy też konferansjer – wodzirej jest wysokiej klasy. Zapewnia Tobie jako klientowi, komfort odbioru, a dla mnie jako DJ daje gwarancje niezawodności na każdej imprezie.

Sprzęt jest mobilny i wygodny w transporcie dzięki czemu swoje usługi mogę świadczyć na terenie całej Polski. Działam głównie w obrębie 200km od Piły (woj. Wielkopolskie) tj. w Poznaniu, Bydgoszczy, Koszalinie, Kołobrzegu, Gorzowie Wlkp.

Zestaw DJ'ski na wesele, imprezę, studniówkę, bal

Zestaw DJ Imprezatora na wesele, imprezę: 2x Denon S3700 i Denon X1600.

Denon to bezapelacyjna pierwsza liga sprzętu DJ’skiego. W modelu S3700 spasowanie przycisków to majstersztyk, nic się nie chwieje, nic nie odstaje, materiałowo nie można się przyczepić do żadnego elementu. Emulacja vinyla jest bezbłędna, dźwięk idealny, a ruchy po platerze przenoszone są na tracka tak jak powinny, bez najmniejszych opóźnień czy skoków. Dzięki czemu zmiana tempa czy rodzaju muzyki następuje płynnie, a uczestnicy zabawy nie schodzą z parkietu.

W połączeniu z mixerem X1600, którego po skonfigurowaniu pod siebie nie chce się nawet pomyśleć o zmianie na inny, tworzą idealny zestaw do grania wszelkiego rodzaju wesel, dyskotek, czy też imprez firmowych, klubowych.

Nagłośnienie Dj

Aktywny zestaw głośników: 2x Mackie SRM 450, czyli mobilne i generalnie lekkie, przenośne głośniki o mocy 1000W, dające detaliczne i wyraźne dźwięki.

Posiadają automatyczne funkcje eliminacji sprzężeń, czy jedno-przyciskowe presety EQ, dzięki czemu szybciej można je dostosować do wymagań granego repertuaru muzycznego.

Są łatwe i wygodne w transporcie oraz błyskawiczne w przygotowaniu do pracy, co czyni je idealnymi dla Dj często podróżujących w dalsze trasy na imprezy bądź wesela.

Cerwin Vega CVA 115 subbas – znakomity dla DJ lub kapeli weselnej subbas o mięsistym brzmieniu i dużej mocy.

Nagłośnienie Dj na imprezę, wesele Mackie SRM
SUB Bass Carvin Vega CVA 115 dla dj na wesele, imprezę
Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem dla Konferansjera - AKG WMS 40 ProVocal
Mikrofon bezprzewodowy shure dla wodzireja, konferansjera na wesele, imprezę

Zestaw dla Dj wodzireja, konferansjera

AKG WMS 40 PRO Vocal Set – Zestaw bezprzewodowy, 1-antenowy w którego skład wchodzą stacjonarny odbiorni i nadajnik wraz z mikrofonem AKG. Takie zestawienie to pewna i sprawdzona konstrukcja i łatwy w użytkowaniu odbiornik. Regulowana bramka szumowa zapewnia mksymalną redukcję szumów. Kolorowy wyświetlacz sygnalizujący aktualną częstotliwość ułatwia korzystanie z zestawu. Mikrofon bezprzewodowy dedykowany wokalistom świetnie się sprawdza dla wodzireja na weselu, czy konferansjera prowadzącego imprezę umożliwiając swobodne poruszanie się po sali.

Shure SM58 Beta – solidny dynamiczny mikrofon najczęściej wybierany przez wokalistów i profesjonalnych estradowych realizatorów dźwięku.

Oświetlenie na wesele, imprezę

Efekt świetlny REVO 3 to LED Moonflower z ostrym kolorem czerwonym, zielonym, niebieskim oraz białym. Posiada 392 szt. diod podzielonych na 7 grup: 140 szt. czerwonych, 105 szt. zielonych, 84 szt. niebieskich oraz 63 szt. białe. Programy sterujące muzyką oraz funkcja stroboskopu sprawia że efekt świetnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprez w lokalach oraz wesel. Urządzenie ma bardzo niski pobór mocy, dzięki czemu nie grzeje się podczas długiej pracy i może pracować całą noc!

Ait Laser A109 to efekt posiadający 4 okna, 2 kolory wiązek świetlnych: zielone i czerwone, robiące duże wrażenie na parkiecie. Laser posiada możliwość sterowania poprzez protokół DMX lub wbudowany mikrofon – reagujący na uderzenia basu z możliwością ustawienia czułości mikrofonu.

Urządzenie charakteryzuje się zwartą kompaktową obudową, małą wagą oraz starannym wykonaniem. Laser ten jest dedykowany dla mobilnych dj-ów, zespołów muzycznych, pubów, klubów i dyskotek. Świetnie sprawdzi się na nowoczesnym weselu.

Efekt świetlny Revo 3 dla dj na imprezę i wesele
Efekt świetlny laser dla Dj na imprezę i weselę

4szt Showtec Phantom 65 nowoczesnych, kompaktowych i wielofunkcyjnych głowic oświetleniowych. Świetnie wpisują się w wymagania nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych dając kompletny pakiet niesamowitych efektów świetlnych. Niewielkie rozmiary sprawiają że można ją łatwo zamocować w każdej pozycji instalacji scenicznej dając ciekawe możliwości.

Marek Szumlicz IMPREZATOR

DJ, wodzirej, konferansjer z 20 letnim
doświadczeniem

Piła, Wielkopolskie

1 + 8 =

Share This