Sprzęt Dj

Sprzęt, na którym wykonuje usługi jako DJ na imprezę, wesele, czy też konferansjer – wodzirej jest wysokiej klasy. Zapewnia Tobie jako klientowi, komfort odbioru, a dla mnie jako DJ daje gwarancje niezawodności na każdej imprezie.

Sprzęt jest mobilny i wygodny w transporcie dzięki czemu swoje usługi mogę świadczyć na terenie całej Polski. Działam głównie w obrębie 200km od Piły (woj. Wielkopolskie) tj. w Poznaniu, Bydgoszczy, Koszalinie, Kołobrzegu, Gorzowie Wlkp.

Stanowisko weselne dj
Stanowisko dj weselnego
Zestaw DJ'ski na wesele, imprezę, studniówkę, bal

Zestaw DJ Imprezatora na wesele, imprezę: 2x Denon S3700 i Denon X1600.

Denon to bezapelacyjna pierwsza liga sprzętu DJ’skiego. W modelu S3700 spasowanie przycisków to majstersztyk, nic się nie chwieje, nic nie odstaje, materiałowo nie można się przyczepić do żadnego elementu. Emulacja vinyla jest bezbłędna, dźwięk idealny, a ruchy po platerze przenoszone są na tracka tak jak powinny, bez najmniejszych opóźnień czy skoków. Dzięki czemu zmiana tempa czy rodzaju muzyki następuje płynnie,
a uczestnicy zabawy nie schodzą z parkietu.

W połączeniu z mixerem X1600, którego po skonfigurowaniu pod siebie nie chce się nawet pomyśleć o zmianie na inny, tworzą idealny zestaw do grania wszelkiego rodzaju wesel, dyskotek, czy też imprez firmowych, klubowych.

Nagłośnienie Dj

Aktywny zestaw głośników: 2x Mackie SRM 450, czyli mobilne i generalnie lekkie, przenośne głośniki o mocy 1000W, dające detaliczne i wyraźne dźwięki.

Posiadają automatyczne funkcje eliminacji sprzężeń, czy jedno-przyciskowe presety EQ, dzięki czemu szybciej można je dostosować do wymagań granego repertuaru muzycznego.

Są łatwe i wygodne w transporcie oraz błyskawiczne w przygotowaniu do pracy, co czyni je idealnymi dla Dj często podróżujących w dalsze trasy na imprezy bądź wesela.

Cerwin Vega CVA 115 subbas – znakomity dla DJ lub kapeli weselnej subbas o mięsistym brzmieniu i dużej mocy.

Nagłośnienie Dj na imprezę, wesele Mackie SRM
SUB Bass Carvin Vega CVA 115 dla dj na wesele, imprezę
Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem dla Konferansjera - AKG WMS 40 ProVocal
Mikrofon bezprzewodowy shure dla wodzireja, konferansjera na wesele, imprezę

Zestaw dla Dj wodzireja, konferansjera

AKG WMS 40 PRO Vocal Set – Zestaw bezprzewodowy, 1-antenowy w którego skład wchodzą stacjonarny odbiornik i nadajnik wraz z mikrofonem AKG. Takie zestawienie to pewna i sprawdzona konstrukcja i łatwy w użytkowaniu odbiornik. Regulowana bramka szumowa zapewnia maksymalną redukcję szumów. Kolorowy wyświetlacz sygnalizujący aktualną częstotliwość ułatwia korzystanie z zestawu. Mikrofon bezprzewodowy dedykowany wokalistom świetnie się sprawdza dla wodzireja na weselu, czy konferansjera prowadzącego imprezę umożliwiając swobodne poruszanie się po sali.

Shure SM58 Beta – solidny dynamiczny mikrofon najczęściej wybierany przez wokalistów i profesjonalnych estradowych realizatorów dźwięku.

Oświetlenie na wesele, dekoracja światłem

  • 4szt Showtec Phantom 65 nowoczesnych, kompaktowych i wielofunkcyjnych głowic oświetleniowych. Świetnie wpisują się w wymagania nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych dając kompletny pakiet niesamowitych efektów świetlnych. Niewielkie rozmiary sprawiają że można ją łatwo zamocować w każdej pozycji instalacji scenicznej dając ciekawe możliwości.
  • LIGHT4ME MEGA LIGHT BAR LED 16 IR RGB 240 – 12 SZT. LISTWY
  • STAIRVILLE TRI FLAT PAR PROFILE RGB – 8 SZT. REFLEKTORÓW
Dekoracja światłem, doświetlenie sali weselnej

#DJEquipment #SprzętDJ #DJSetup #TechnikaDJ #MieszalnikDźwięku #KonsolaDJ #OdtwarzaczCDJ #WzmacniaczAudio #GłośnikiDJ #Turntablism #VinylDJ #DigitalDJ #KontrolerDJ #EfektyDźwiękowe #DJSoftware #Serato #Traktor #PioneerDJ #Numark #AkcesoriaDJ #DJLife #MuzykaNaImprezy #MuzycznySprzęt #DJGear