Wesele w plenerze

Wesele w plenerze

Plenerowe wesele to dobra alternatywa na obecne czasy. Aby jednak było wspaniałą uroczystością wymaga starannego zorganizowania. Zanim jednak zaczniecie oglądać namioty na przyjęcie weselne, zastanówcie się czy to dla Was.

Krótki sezon na wesela pod gołym niebem

Nawet organizując ślub w środku lata nie można mieć pewności co do pogody, nie mniej jednak od maja do września można myśleć o weselu np. w ogrodzie. Teoretycznie w tych niepewnych czasach i dynamicznej sytuacji z obostrzeniami zwiększa to szanse na realizację przyjęcia. Planując taką imprezę nie można zapomnieć o planie awaryjnym w postaci dużych mocnych namiotów lub najbliższej świetlicy.

O czym trzeba pamiętać

Tradycyjnie organizując wesele jest wiele rzeczy o które trzeba się zatroszczyć. Restauracja, wystrój kościoła, stroje, Dj lub zespół. Niestety, tak wyjątkowe miejsce jak ogród wymaga wyjątkowej oprawy. Aby gościom nie zabrakło jedzenia i picia zadba catering, jednak samemu trzeba zapewnić namioty, krzesła i stoły które można przystroić samemu lub zlecić dekorowanie kwiaciarni. Pamiętajcie aby zmawiając jedzenie, poprosić o osoby do podawania. W specyficznych warunkach, nawet taka pomoc będzie na wagę złota.

Przygotowanie ślubu i jego oprawy w plenerze wymaga więcej wiedzy i czasu niż w klasycznej sali weselnej. Nie każdy będzie umiał spełnić wszystkie warunki aby goście spokojnie oraz bezpiecznie cieszyli się z zabawy. Jeśli jednak nadal myślicie o przyjęciu na łonie natury polecamy powierzyć to firmie organizującej niecodzienne przyjęcia weselne. Z pewnością będą potrafili zadbać o bezpieczeństwo Wasze i gości.

Similar Posts