familiada na weselu

Familiada na weselu

Dobry Dj znajdzie przynajmniej kilkadziesiąt niezawodnych sposobów aby rozruszać gości weselnych. Do wyboru jest ogrom atrakcji; od zabaw w parach, zadaniach dla nowożeńców, aż po grupowe gdzie większość a nawet wszyscy goście mogą się zaangażować. Do takich właśnie należy familiada weselna, zwana również familiadką.

Familiada na weselu

Dobry Dj znajdzie przynajmniej kilkadziesiąt niezawodnych sposobów aby rozruszać gości weselnych. Do wyboru jest ogrom atrakcji; od zabaw w parach, zadaniach dla nowożeńców, aż po grupowe gdzie Ta popularna gra drużynowa od lat zbiera tłumy przed telewizorami. Znana z dowcipnego prowadzącego i nieoczywistych pytań jak również zaskakujących odpowiedzi, swoją popularnością przerosła nawet oczekiwania twórców. Najlepszym dowodem jest fakt że to jeden z topowych turniejów na weselach. Najwięcej zabawy dają pytania dotyczące państwa młodych, ich upodobań, hobby, wspólnych przeżyć. Podział gości na dwie drużyny np. panny młodej i pana młodego pozwala poznać się wzajemnie. Wbrew pozorom podanie prawidłowej odpowiedzi nie jest proste więc konkurenci muszą ze sobą współpracować. Obecnie są dwie wersje familiady, a różnią się technicznymi szczegółami.

Gra zbliżona do wersji w TV

Szczególnie polecana na dużych weselach gdzie współczesna technika w postaci ekranu i potrzebnych gadżetów pomaga skupić uwagę i zaangażować większą ilość gości. Niezbędny jest odpowiedni program symulujący grę w TV. Zawiera on zestawy gotowych pytań z odpowiedziami a także daje możliwość dodania własnych. Całość bardzo przypomina pierwowzór.

Uproszczona wersja familiady

Jeśli nie ma możliwości montażu monitora a gości jest stosunkowo mało świetnie sprawdzą się pytania typu A/B. Do takiej zabawy wystarczy konsola z przyciskiem. Zamiast drużyn, kolejno po dwie osoby odpowiadają na pytania prowadzącego.


Profesjonalnie poprowadzę zabawę na Twoim weselu – Dj, wodzirej na wesele Imprezator

Similar Posts