Zabawa weselna – wycieczka z rodziną do zoo

HIT! Zabawa weselna – wycieczka z rodziną do zoo

Teoretycznie nie da się powiedzieć jaka zabawa weselna jest najlepsza. Wybór jest na tyle ogromny że z pewnością na każde przyjęcie znajdzie się co najmniej kilka konkurencji. Dużo zależy od upodobań gości, wieku a także od wielkości wesela. Jego przebieg najlepiej ustalić wcześniej z DJ który sugerując się informacjami od przyszłych małżonków odpowiednio zorganizuje ciekawą rozrywkę. Niewątpliwie jednak dobra zabawa musi być angażująca i śmieszna. Do takich właśnie należy „Wycieczka z rodziną do ZOO”. Hit popularny już nawet na eventach i spotkaniach firmowych.

Czym ciekawym wyróżnia się zabawa

W rodzinnej wycieczce do zoo kluczową rolę odgrywa prowadzący, bowiem to on czuwa nad całością i kreatywnym przebiegiem. Tutaj, w odróżnieniu od familiady konieczne jest ustalenie dwóch drużyn, które będą pomiędzy sobą rywalizować. Pozostali goście mogą dopingować faworytów, za to w żaden szczególny sposób nie mogą ich wspomóc. Ta przezabawna forma wyścigów charakteryzuje się spostrzegawczością oraz zwinnością. Co ważne nie wymaga specjalistycznych sprzętów ani wiedzy.

Przebieg „Wycieczki z rodziną do ZOO”

Konkurujące drużyny składają się z kilku do kilkunastu osób które siedzą na krzesełkach. Standardowo przedstawiają one rodzinę czyli: mamę, tatę, córkę, syna, zwierzątko domowe i zwierzątko z zoo, przy czym zwierząt może być więcej a ich ilość i gatunek może się różnić. Konferansjer opowiada historię rodziny, a dany przedstawiciel w momencie gdy padnie jego nazwa musi wykonać zadanie, na przykład obiec krzesełka. W miarę rozwoju zabawy zadania mogą być coraz trudniejsze i angażować coraz więcej gości.


DJ Imprezator – profesjonalne prowadzenie zabaw i eventów, dj i konferansjer z doświadczeniem.

Dj na wesele Poznań– Dj na wesele Bydgoszcz – Dj na wesele Piła

Similar Posts